'

Program

Repertuar

Wybierz tytuł lub przejdź do strony z kalendarium

Chór Mam | cotygodniowe warsztaty dla Mam z dziećmi
Chór Mam to miejsce, w którym mamy wspólnie śpiewają, a dzieci im towarzyszą. Zajęcia odbywają się przed południem. Wtedy mamy i tak chętnie wychodzą z domu i tęsknią za towarzystwem innych dorosłych.
Chór Mam to ogólnopolska inicjatywa, stworzona przez Małgorzatę Zawilską-Rospędek w celu wspierania mam w ciąży i w pierwszych latach życia dzieci. Nie musisz umieć śpiewać, żeby dobrze się bawić i korzystać z dobroczynnego wpływu śpiewu na ciało i psychikę.

Chór Mam to:

- towarzystwo innych mam na podobnym etapie życia,

- możliwość rozwoju wokalnego,

- wyrozumiałość dla zmian pieluszek, karmienia, płaczu, spóźnień, nagłych wcześniejszych wyjść i innych trudów macierzyńskiego życia,

- forum wymiany myśli, proszenia o radę i dzielenia się radościami,

- dodatkowe działania, np. wymiany ubrań i zabawek, wsparcie w powrocie do pracy, itd

Dlaczego śpiewamy:

- bo śpiew ma właściwości terapeutyczne. I to nie musi być piękny śpiew, na ocenę lub dla publiczności. Wystarczy wziąć oddech, otworzyć usta i... niech płynie!

- bo można śpiewać w grupie dowolnej wielkości, a my potrzebujemy grupy,

- bo chcemy się rozwijać, a nowe piosenki dają nam (i naszym dzieciom) taką możliwość,

- bo potrzebujemy zajęć dla siebie,

- bo niektóre z nas kochały śpiewać i chętnie wracają do dawnej pasji.

Kiedy?
czwartki, w godzinach 10:00-12:00
Półtorej godziny poświęcone jest na śpiew, a reszta to czas dla mam z dziećmi.

Gdzie?
WOAK, Kościuszki 75-77, 4. piętro

Bilety:
dwa wejścia w miesiącu - 30 zł
bilet miesięczny od stycznia 2024 - 60 zł (listopad i grudzień 2023 - 30 zł)

Prowadząca:
Anastasiia Pugachowa - Anastazja z Mariupola mieszka w Toruniu od 8 lat, a mamą jest od 7. Od pierwszych dni pobytu w naszym mieście angażuje się w inicjatywy wokalne. Śpiewała w Chórze Akademickim UMK oraz chórze kościelnym w prawosławnej Parafii Świętego Mikołaja. Od 2020 roku śpiewa w kapeli rockowej @‌NAStalgia, z którą w 2022 roku wygrała konkurs muzyczny Toruńskiej Agendy kulturalnej. Prowadziła warsztaty muzyczne dla młodzieży oraz muzykoterapeutyczne dla rodzin. A latem w WOAK-u w ramach pikniku polsko-ukraińskiego przeprowadziła zajęcie z improwizacji chóralnej. Jest przekonana, że dobra matka - to szczęśliwa matka, a realizowanie pasji matki jest o wiele korzystniejsze dla dobra dziecka, niż całkowite poświęcenie się. Bo obserwując na co dzień spełnioną i szczęśliwą mamę, maluch uczy się od niej tego, jak się spełniać i być szczęśliwym, a chyba o to właśnie chodzi każdej mamie.

Grupa taneczna "E(leven)MOTIONS" | Twórczy Ferment
Tego jeszcze nie było! Tym razem aż dziesięcioro tancerzy i tancerek pojawi się na naszej WOAKowej scenie w ramach cyklu Twórczy Ferment! Podczas wydarzenia zobaczycie mniejsze i większe formacje taneczne, dynamiczne choreografie z elementami akrobatyk oraz poczujecie czystą, intensywną energię unoszącą się w powietrzu. Występ taneczny Grupy tanecznej “E(leven)MOTIONS” to nie tylko emocjonujący spektakl audiowizualny, ale także ekspresja miłości do tańca!

Grupa taneczna,, E(leven)MOTIONS” to tancerze i tancerki, których serca biją w rytmie hip hopu, ale nie stronią także od innych stylów. Część grupy pracuje ze sobą od dawna, niektórych połączy dopiero spektakl. Taniec jest dla nich nie tylko formą artystycznego performensu, szansą na wyrażenie siebie i swoich emocji, ale także sposobem, by rozładować napięcie z całego dnia.

Grupa taneczna,, E(leven)MOTIONS” wystąpi w składzie:

- Mateusz Mientki: hip hop, locking, house,

- Natalia Włodarska: hip hop, commercial

- Zosia Lampert: Hip hop, popping, dancehall, breakdance, house

- Dominika Kaczorowska: hip hop,

- Mikołaj Krawczuk: hip hop, popping, locking, breakdance

- Agnieszka Kubera: hip hop,

- Andżelika Sochacka: hip hop, lindy hop,

- Julia Wochna: hip hop, house, waacking.

Gościnnie:
Weronika Jopczyńska: hip hop, high heels; Weronika Łoboda: dancehall, jazz

Wsparcie:
Jakub Tywczyński: hip hop

Bilet:
Bilet: 10 zł

Twórczy Ferment to projekt, dzięki któremu młodzi artyści i artystki z województwa kujawsko-pomorskiego dostają wsparcie w organizacji swoich wydarzeń – koncertów, spektakli, wystaw, performansów, wieczorów literackich etc.

Twórczy Ferment powstał po to, by otwierać instytucje kultury na debiutujących artystów i artystki z regionu oraz by dać im szansę na pokazanie swojej sztuki szerszej publiczności.
To okazja do poznania się i wzajemnego inspirowania młodego środowiska artystycznego w województwie.
Więcej informacji kontakt mail: aleksandra.matuszewska@woak.pl

Indywidualne konsultacje aktorskie
Planujesz zdawać do szkoły teatralnej? Wziąć udział w konkursie recytatorskim? Stresują cię publiczne wystąpienia? A może po prostu masz ochotę popracować nad jakimś monologiem?

Zapraszamy na indywidualne konsultacje, w trakcie których możesz popracować nad jednym z zagadnień:

- pomoc w analizie i interpretacji tekstu literackiego (wiersz, proza, piosenka) – w razie potrzeby podpowiemy, gdzie szukać bądź zaproponujemy konkretne fragmenty wiersza lub prozy.
- poprawna wymowa i artykulacja
- elementarne zadania aktorskie z tekstem i bez
- praca nad ciałem, by pomagało w przekazywaniu myśli zawartych w tekście
- nabranie pewności siebie w pracy na scenie
Kiedy?
Zajęcia indywidualne odbywają się w terminie wybranym wspólnie przez osobę uczestniczącą i prowadzącą.

Opłaty:
120 zł – koszt pojedynczych zajęć (60 min.)

440 zł – karnet na 4 zajęcia do wykorzystania w ciągu 30 dni (110 zł za zajęcia)

800 zł – karnet na 8 zajęć do wykorzystania w ciągu 60 dni (100 zł za zajęcia)

Zapisy
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila na adres zapisy@woak.pl z numerem telefonu, imieniem i nazwiskiem i wiekiem osoby uczestniczącej lub telefon pod numer +48 603 773 743

Przed pierwszym spotkaniem konsultacyjnym prowadzący skontaktuje się z chętnymi w celu ustalenia terminu oraz zakresu współpracy.

Prowadzący:
Wojciech Jaworski

Jestem czynnym zawodowo aktorem od 2011 roku. Obecnie w zespole Teatr im. Wilama Horzycy. Od wielu lat prowadzę zajęcia teatralne dla młodzieży i dorosłych. W Toruniu jestem związany z projektem „Młody teatr” od początku jego istnienia. Podchodzę do pracy holistycznie, korzystając ze sprawdzonych metod (min. Czechow, Book, Hagen). W pracy warsztatowej ważna dla mnie jest bezpieczna atmosfera do twórczego działania i artystycznych poszukiwań

Koncert w ciemności Oli Sobczak | Twórczy Ferment
Gdy gasną światła, królestwo zmysłów przejmuje słuch! Mrok jest tajemnicą, która zaprasza do odkrywania tego, co nieznane. Tym razem posłuży nam jako narzędzie do intensywniejszego przeżywania muzyki, słów i przede wszystkim warstwy emocjonalnej w twórczości Oli Sobczak.

To już kolejne wydarzenie w ramach cyklu „Twórczy Ferment”, w którym wspieramy młodych artystów i artystki w organizacji koncertów, spektakli, wystaw, performansów, wieczorów literackich.

Dla Oli Sobczak emocje są najważniejszą sferą, niezależnie od tego, czy śpiewa kompozycje autorskie, czy utwory innych twórców. Muzyczna ceremonia dźwięków w jej wykonaniu będzie nie tylko intymnym rytuałem wokalistki, ale w artystycznym zamierzeniu ma mieć siłę transformacyjną i oczyszczającą dla ducha osób uczestniczących w wydarzeniu. Sprawdźcie, jak Ola eksploruje przestrzenie dźwiękowe, dzięki improwizacji wokalnej już 20 kwietnia o godzinie 18:00 w WOAK-u!

Bilet: 10 zł

Twórczy Ferment to projekt, dzięki któremu młodzi artyści i artystki z województwa kujawsko-pomorskiego dostają wsparcie w organizacji swoich wydarzeń – koncertów, spektakli, wystaw, performansów, wieczorów literackich etc.

Twórczy Ferment powstał po to, by otwierać instytucje kultury na debiutujących artystów i artystki z regionu oraz by dać im szansę na pokazanie swojej sztuki szerszej publiczności.
To okazja do poznania się i wzajemnego inspirowania młodego środowiska artystycznego w województwie.

Mamy mamom | koncert Chóru Mam
Zapraszamy Was na wyjątkowy koncert. Od jesieni w WOAK-u na coczwartkowych próbach spotykają się mamy by cieszyć się wspólnym śpiewaniem. W Dniu Matki oddamy im głos, aby podzieliły się z Wami swoją radością.
Koncert poprowadzi Asia Czajkowska, a w repertuarze zabrzmią ponadczasowe przeboje: od Beatlesów, przez Seweryna Krajewskiego i Kwiat Jabłoni, aż po Metallikę. Przyjdzie i posłuchajcie nieoczywistych wersji utworów, które na pewno znacie. Bogate trzygłosowe aranżacje w połączeniu z żywą radością ze wspólnego śpiewania wprowadzą Was w cudowny nastrój i będą wspaniałym zwieńczeniem świętowania Dnia Matki. To koncert od mam dla mam, ale nie tylko. Tatusiowie, babcie, dziadkowie, młodzież, osoby samotne i starsze – każdy jest tu mile widziany!
Chór Mam to ogólnopolska inicjatywa, stworzona przez Małgorzatę Zawilską-Rospędek w celu wspierania mam w ciąży i w pierwszych latach życia dzieci. W Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury chórzystki prowadzone są przez Joanną Czajkowską: wokalistkę, autorkę piosenek, pasjonatkę głosu, trenerkę wokalną.
Koordynatorką toruńskiej grupy jest Adrianna Złoch.

Moja pierwsza odyseja kosmiczna
„Moja pierwsza odyseja kosmiczna” to multisensoryczna podróż po niesamowitym Kosmosie. Do udziału w niej zapraszamy dzieci do 24 miesiąca życia.
Dzieci doświadczą bogactwa wszechświata za pomocą zmysłów wzroku, słuchu, dotyku, ruchu, równowagi i czucia głębokiego. Odwiedzą odległą galaktykę i dotkną gwiazd. Posłuchają tajemniczej, kosmicznej muzyki i zatańczą z zorzą polarną. Pospacerują po drodze mlecznej i spotkają czarną dziurę. Będą tańczyć, turlać się, skakać i odkrywać nieznane. Będzie także czas na wyciszający odpoczynek. W spektaklu nie używamy słów.
„Moja pierwsza odyseja kosmiczna” to opowieść o pierwszych krokach, niezwykłej sile ciekawości i kosmosie, który nas przenika.

Kilka wskazówek przed spektaklem:
1.Nasz budynek jest pierwszy od ulicy Kościuszki, za nami jest Młyn Smaków, Inkubator i Młyn Wiedzy. Do budynku prowadzą dwa wejścia. Wejście główne jest od ulicy Łokietka oraz drugie wejście od ulicy Dworcowej, na przeciwko Mio Piano.
Możecie również skorzystać z naszego parkingu – w głębi, za Młynem Wiedzy i parkingiem dla autokarów, dojazd ulicą Łokietka.
2. W budynku znajduje się winda oraz toalety z przewijakiem. Wygodnie
wjedziecie na 4. piętro, gdzie znajdziecie szatnię oraz możecie zostawić
wózek.
3. W holu na 5. piętrze oraz w przestrzeni spektaklu nie wolno używać telefonów oraz innych urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Pozostawicie je w specjalnych workach. Chcemy, aby nasza wspólna odyseja kosmiczna była czasem budowania więzi. Spędźmy czas naprawdę razem.
4. Prosimy o pozostawienie obuwia przed wejściem do holu na 5. piętrze.
5. W holu na 5. piętrze przed salą widowiskową przygotowaliśmy dla dzieci specjalne przedmioty, które pomogą im oswoić się z nową przestrzenią.
6. Do przestrzeni spektaklu nie zabieramy domowych zabawek, przekąsek i przedmiotów z holu.
7. Drogie Mamy, podczas spektaklu możecie karmić dziecko piersią. Jeśli jednak karmienie w miejscu publicznym jest dla Was niekomfortowe, możecie skorzystać ze specjalnie przygotowanego pokoju numer 509.
8. W jednej scenie używamy jadalnego brokatu. Brokat może osadzać się na częściach ciała lub ubraniach.
------------------------------------------------------------
Moja pierwsza odyseja kosmiczna” – spektakl dla dzieci w wieku 0-24 miesiące
reżyseria: Katarzyna Peplinska-Pietrzak
scenografia i kostiumy: Ewelina Brudnicka
muzyka: Grzegorz Kaźmierski
reżyseria świateł: Piotr Nykowski
występują: Iga Bancewicz, Agnieszka Zakrzewska
konsultacje z języka Sign2baby: Sonia Borysiak
premiera: 1 czerwca 2023 roku

Od czego zacząć? - badanie potrzeb i potencjałów | szkolenie
Opłata za dwa dni szkoleniowe.

Masz problem ze zrozumieniem społeczności lokalnej/grupy, z którą pracujesz?
Wiesz, że prowadzenie badań w kulturze jest potrzebne, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? A może w ogóle nie wierzysz, że prowadzenie badań może się do czegoś przydać?
Przeprowadzałeś, przeprowadzałaś badania swojej publiczności/jakiejś konkretnej grupy i nie wiesz, co dalej? A może wnioski z badań rozmijają się z praktyką i obserwacjami codzienności?
To często słyszane przeze mnie pytania i wątpliwości. Dlaczego prowadzenie badań może być przydatne, jak przeprowadzić je samodzielnie oraz co zrobić, aby ich wyniki były rzeczywiście przydatne w praktyce i nie zostały jedynie suchym raportem?

Weź udział w szkoleniu, podczas którego:

- podejmiesz refleksję na temat tego, co jest ważne w planowaniu procesu badawczego, aby był on realnie przydatny w dalszym działaniu,

- dowiesz się, czym jest badanie potrzeb i potencjałów,

- nauczysz się samodzielnie przygotowywać proces badawczy tak, by wspierał Cię w dowiadywaniu się rzeczy przydatnych dla Twojej instytucji/organizacji,

- nauczysz się wyciągać wnioski, które posłużą Ci w świadomym wykorzystaniu badań w planowaniu oferty.

Dla kogo?
Dla osób pracujących w sektorze kultury, które prowadzą lub chcą prowadzić działania badawcze.

Kiedy i gdzie?
8-9 maja, w godz. 9:00-15:00 (szkolenie jest dwudniowe)
WOAK, ul. Kościuszki 75-77, Toruń, sala warsztatowa IV piętro

Opłata:
140 zł w przypadku zakupu biletu do 5 maja włącznie
190 zł w przypadku zakupu biletu od 6 maja

Prowadząca:
Katarzyna Pągowska
Jestem animatorką kultury i pedagożką teatru. Od ponad 10 lat tworzę i realizuję działania wspierające lokalne społeczności oraz grupy zagrożone wykluczeniem społecznym.
Jestem trenerką. Prowadzę warsztaty dla osób pracujących w sektorze kultury i edukacji, dzięki którym mogą wzmacniać swoje kompetencje związane z tworzeniem projektów, zarządzaniem zespołami, komunikacją, pracą z grupami oraz kreatywnością.
Jestem menedżerką kultury. Od 2022 roku sprawuję funkcję zastępczyni dyrektora ds. merytorycznych Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu. Jako menadżerka zarządzam zespołami i projektami oraz pozyskuję środki z grantów.

Rider techniczny bez tajemnic | warsztaty
Warsztaty z przygotowania ridera technicznego dla ludzi sceny.

Występujesz na scenie? Organizujesz koncerty, spektakle lub spotkania? A może zapewniasz ich obsługę techniczną?
Jeśli tak, to na pewno rider techniczny będzie dla Ciebie kluczowym narzędziem komunikacji, gdyż usprawnia porozumiewanie się pomiędzy osobą występującą i scenotechniką.
Najważniejsze, żeby był to dokument kompletny, czytelny i zrozumiały dla obu stron. Odpowiednie odczytanie gwarantuje, że oczekiwania osoby występującej na scenie zostaną zrealizowane w czasie występu. Tego, jak tworzyć i odczytywać rider techniczny, dowiesz się uczestnicząc w naszych najnowszych warsztatach, do udziału w których zapraszamy zarówno muzyków, wokalistów, aktorów, jak i realizatorów dźwięku i światła, a także animatorów kultury.

Warsztaty poprowadzi Adam Mazurkiewicz – doświadczony realizator dźwięku z 20-letnim stażem na scenie. Podzieli się on swoją wiedzą i praktycznymi poradami, jak efektywnie komunikować swoje potrzeby techniczne oraz jak zrozumieć wymagania techniczne innych, by każde wydarzenie przebiegło zgodnie z oczekiwaniami.
Oto co Cię czeka:

Krótki wstęp do tematyki ridera technicznego – dowiesz się, czym jest i jaką odgrywa rolę w przygotowaniu muzycznych, wokalnych czy teatralnych występów.

Praktyczne zadanie – napiszesz swój rider techniczny. To wyjątkowa okazja, by spróbować swoich sił w przygotowaniu własnego ridera.

Szczegółowe omówienie potrzeb scenicznych – od mikrofonów, po wymagania co do wielkości sceny. Zajmiemy się również terminologią używaną przez profesjonalistów, by nie pozostawiać żadnych wątpliwości.

Budowanie idealnego ridera – przejdziemy przez wszystkie niezbędne elementy: od wstępu, przez stage plan, po opis słowny wymagań. Nauczysz się, jak tworzyć kompleksowe i zrozumiałe dokumenty.

Analiza i feedback – w luźnej atmosferze przyjrzymy się przygotowanym przez siebie riderom, wskazując mocne strony i obszary do uzupełnienia.

Reedycja Riderów – z nowo zdobytą wiedzą ulepszysz swój dokument, co pozwoli Ci lepiej wyrażać swoje potrzeby sceniczne.

Warsztaty zakończą się wymianą kontaktów i doświadczeń, dając Ci szansę na rozszerzenie swojej sieci zawodowej. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sceną, spotkanie dostarczy Ci nieocenionej wiedzy i umiejętności, które wpłyną na jakość i płynność realizacji Twoich przyszłych projektów scenicznych.
Dołącz do nas i odkryj, jak profesjonalnie przygotować rider techniczny, by każde wydarzenie było realizowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Spędź z nami czas w kreatywnej atmosferze, czerpiąc z doświadczeń bogatego doświadczenia prowadzącego.
Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i zrób kolejny krok na drodze do perfekcji scenicznego występu!

Cena warsztatów:
60 zł normalny, 30 zł ulgowy (uczniowie, studenci)

Dla kogo?
Warsztaty są skierowane do wszystkich, którzy chcą się nauczyć i uzupełnić swoją wiedzę o czytaniu i tworzeniu riderów technicznych (od 15 roku życia).

Warsztaty z emisji dla męskich głosów
Zobacz, co potrafi Twój głos i odkrywaj jego potencjał krok po kroku!
Już 20 kwietnia pod okiem wybitnego wokalisty, chórmistrza i specjalisty od emisji głosu – Michała Rajewskiego – nie tylko nauczysz się podstaw, jak uwalniać swój głos, będący przedłużeniem mowy, ale również poznasz technikę oddechową i dykcję.

Wspólnie z prowadzącym popracujesz również nad rozszerzaniem skali głosu, barwą, rezonansem, intonacją i higieną głosu. Te umiejętności nie tylko pomogą Ci w śpiewaniu, ale dowiesz się, że śpiew oczyszcza emocjonalnie i wyzwala endorfiny, co bardzo korzystnie wpływa na nasz organizm. Przyjdź i przekonaj się, że śpiew może się stać Twoją pasją!

Dla kogo?
Warsztaty skierowane są do mężczyzn lubiących śpiew, pracujących głosem: wokalistów i chórzystów, a także do tych, którzy rozpoczynają przygodę ze śpiewem lub chcieliby zacząć.

Kiedy i gdzie?
20 kwietnia 2024 r, WOAK, ul Kościuszki 75-77, 4. piętro, sala 407
Czas trwania: od 10:00 -14:00

Opłata: 50,00 zł

Prowadzący:
Michał Rajewski – baryton, chórmistrz, założyciel Chóru Cantores Graudentes w Grudziądzu, który powstał 2020 roku. Pracował nad techniką wokalną z wieloma chórami oraz zespołami w kraju i za granicą między innymi z Chórem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Yerevan State Chamber Choir w Armenii. Wraz ze swoimi chórami i zespołami wokalnymi zdobył ponad 160 nagród na międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach chóralnych.
Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym: Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Chełmnie, Ogólnopolskiego Turnieju Chórów o Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni i Międzynarodowego Konkursu Chóralnego Muzyki Sakralnej Carmen Fidei.
Jako wokalista ma na swoim koncie wiele prawykonań utworów współczesnych kompozytorów polskich i zagranicznych, takich jak: Mitsuru Asaka i Jerzego Cembrzyńskiego. Został odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Brązowym Krzyżem Zasługi za działalność na rzecz kultury i popularyzacji muzyki chóralnej oraz Nagrodę Specjalną ufundowaną przez wojewodę Ewę Mes za propagowanie muzyki chóralnej w regionie. Został uhonorowany Złotą Odznaką Polskiego Związku Chórów i Orkiestr.

Wszystko na jedno copy? Warsztaty z copywritingu i tworzenia nazw
Masz trudności z tworzeniem nazw dla swoich usług, wydarzeń czy produktów swojej firmy? Lubisz kreatywne hasła i zabawy słowem, ale nie wiesz, jak się do nich zabrać? Zależy Ci, by komunikacja Twojej instytucji kultury/organizacji/firmy wyróżniała się na tle innych?

Dołącz do warsztatów Wszystko na jedno copy? Podczas spotkania:
> dowiesz się, na czym właściwie polega copywriting,
> poznasz pułapki, w które najczęściej wpadamy podczas pracy twórczej,
> przećwiczysz w praktyce kreację nazw i tekstów reklamowych.

Dla kogo?
Osoby pracujące w sektorze kultury i kreatywnym.

Opłata:
70 zł w przypadku zakupu biletu do 11 maja
100 zł w przypadku zakupu biletu po 12 maja

Warsztaty poprowadzi Ewa Gutmańska-Gralak, copywriterka, właścicielka agencji kreatywnej Ewenement, nauczycielka akademicka, tropicielka stereotypów w reklamie. Do jej specjalizacji należy tworzenie nazw produktów i usług - jest autorką m.in. sloganu WOAK – tu słychać sztukot.

Wytchnieniówka. Spotkanie wzmacniające | warsztaty
Chcesz we wspierającej atmosferze nauczyć się jak zdrowo zwolnić, zadbać o swój dobrostan i nareszcie odetchnąć pełną piersią? Wytchnieniówka jest dla Ciebie! To cykl warsztatów opartych na metodach aktywnych i arteterapeutycznych takich jak: praca z oddechem, wizualizacje, ćwiczenia kreatywne i z wykorzystaniem dźwięków, czy tworzenie kolaży. Spotkania pozwolą Ci na artystyczną ekspresję i czerpanie energii, w kręgu osób o podobnych do Ciebie zainteresowaniach. Spotykamy się raz w miesiącu w soboty.
W przyjaznej przestrzeni możesz się:
· zregenerować po zawodowych wyzwaniach,
· podzielić doświadczeniem i znaleźć wsparcie,
· współtworzyć spotkania i mieć możliwość wpływania na ich kierunek.
Zajęcia kierujemy do wszystkich osób związanym z kulturą i potrzebujących w swojej pracy zastrzyku kreatywności.
Korzyści z warsztatów wytchnieniowych:
· zadbasz o swoje samopoczucie i doświadczysz głębokiego relaksu,
· zatroszczysz się o swoje ciało i umysł oraz wzmocnisz się,
· weźmiesz udział w sieciowaniu osób pracujących w kulturze z województwa kujawsko-pomorskiego.
Wskazówka:
Na „Wytchnienówkę” ubierz wygodne, miękkie i elastyczne ubranie oraz zabierz obuwie na zmianę (można działać bez butów/w skarpetkach).
Dla kogo:
Osoby pracujące w kulturze: osoby freelancerskie, zatrudnione na etatach, niezależnie od wieku.
Cena: 20 zł/miesiąc
Warunkiem przyjęcia na warsztaty jest zakup biletu.
Płatność online na stronie www.woak.pl. Kwietniowe spotkanie odbędzie się w wybranej instytucji z województwa kujawsko-pomorskiego. Jeśli chcesz, by któraś z kolejnych „Wytchnieniówek” odbyła się w Twojej miejscowości, napisz do nas maila: agnieszka.zakrzewska@woak.pl
Prowadząca:
Agnieszka Zakrzewska – entuzjastka życia, pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka do spraw animacji kultury w WOAK Toruń. Prowadzi warsztaty dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci, młodzieży, dorosłych, grup międzypokoleniowych. Instruktorka grup teatralnych. Autorka i koordynatorka projektów i wydarzeń kulturalnych.

Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o wydarzeniach, zapisz się do NEWSLETTERA.
Wysyłamy tylko istotne informacje o nowościach, zmianach lub odwołanych wydarzenia.

Skip to content